Відмова від відповідальності

Інформаційний сервіс optimacredit.com.ua не є мікрофінансовою організацією і не видає кредити і позики. Головна мета створення проекту – збір та актуалізація даних про українські МФО.

Для вирішення будь-яких питань, що стосуються укладення договорів, причин відмови, отримання і повернення грошових коштів необхідно зв’язатися безпосередньо з вашою кредитною компанією. Дані про кредитні пропозиції, представлені на optimacredit.com.ua взяті з офіційних сайтів відповідних МФО.

Зверніть увагу: розмір штрафних санкцій за прострочення платежу необхідно уточнити у конкретної мікрофінансової організації.

Юридична інформація

Ми актуалізуємо інформацію тільки про компанії, які діють в рамках чинного законодавства України і мають відповідні дозвільні документи. Номери ліцензій, коди ЄДРПОУ та іншу правову інформацію по кожній МФО можна подивитись, натиснувши на кнопку «Юридична інформація» біля кожної картки кредитора.

Ліцензії на здійснення діяльності видає Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг).

Повідомити про порушення або уточнити необхідну інформацію можна за контактними даними Нацкомфінпослуг:

Тел .: +38 (044) 234-39-46
Email: office@nfp.gov.ua

Повернутись вверх